9 września 2012

Copycat.pl

Eng: On Fashionable East in Bialystok, where, as you know I bought a beautiful necklace, I discovered Copycat. Copycat foundress, Justyna Grzelak, decided to tell you a little about this brand.
Young, very nice, talented and a really creative girl talks about her idea of Copycat:
- Copycat was created from a concept that was born more than two years ago, when I lived and studied in Italy, in Milan. There, on the spot, I worked with many Concept Stores and vintage boutiques - as a stylist, designer and PR representative.
It is they who inspired me to launch your own store brings together interesting projects.
Today I was lucky from the very beginning to work with the designer / photographer from Peru (www.oliverglassdesign.com) and stylist / designer Marlena Kepa (www.marlenakepa.com) with the current sessions and projects for the store.
My goal is to provide the shop in ever-more interesting products available on the Polish market.
I hope that what I propose will have won more and more fans.

Na Fashionable East w Białymstoku odkryłam Copycat, gdzie, jak już wiecie kupiłam przepiękny naszyjnik. No i założycielka Copycat, Justyna Grzelak, postanowiła trochę powiedzieć Wam o tej marce.
Młoda, przesympatyczna, utalentowana i naprawdę kreatywna dziewczyna opowiada w skrócie o swoim pomyśle z Copycat:
- Copycat powstało z koncepcji, która zrodziła sie już ponad 2 lata temu, kiedy jeszcze mieszkałam i studiowałam we Włoszech, w Mediolanie. Tam, na miejscu, współpracowałam z wieloma Concept Store'ami i butikami vintage - jako stylistka, projektantka i przedstawicielka PR. 
To wlaśnie one natchnęły mnie do zainicjowania własnego sklepu skupiającego ciekawe projekty.
Obecnie mam szczęście już na samym wstępie pracować z: projektantem/fotografem z Peru (www.oliverglassdesign.com) oraz stylistką/projektantką Marleną Kępą (www.marlenakepa.com) przy aktualnych sesjach i projektach dotyczących sklepu.
Moim celem jest zaopatrywanie sklepu w coraz to ciekawsze produkty- raczej niedostępne na polskim rynku.
Mam nadzieję, że to co proponuję będzie zdobywało coraz większe rzesze fanów.Ten kołnierzyk po lewej po prostu mnie zauroczył i się zakochałam! Tak samo jak w wielu innych rzeczach, które możecie zobaczyć niżej. :)
Tutaj obydwa zawładnęły moim serduchem, są przeurocze. Oczywiście Copycat to nie tylko słodkie i dziewczęce naszyjniki. Przejdźcie niżej... Podsumowując bardzo serdecznie Wam polecam tę stronę. Justyna ma pomysł na siebie i na pewno będzie zdobywałam coraz to więcej fanów. Może niedługo przeczytamy o niej na pierwszych stronach gazet? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Chętnie przeczytamy, co sądzicie na temat postów. Jesteśmy również otwarte na KONSTRUKTYWNĄ krytykę.
Thanks for comment! :)